Inwestując we własną stronę internatową, oczekujesz szybkiego zwrotu poniesionych kosztów, jednak nie zawsze efekty Twoich działań okazują się skutecznym sposobem na poprawę funkcjonowania Twojego biznesu. Dlaczego Twoja strona nie jest widoczna w wynikach wyszukiwania? Jak poprawić jej funkcjonowanie i zwiększyć zyski z działalności? Na te i inne pytania pomoże Ci odpowiedzieć zlecony naszej firmie audyt SEO!

Po co poświęcać czas i pieniądze na działania z zakresu link buildingu oraz pozycjonowania skoro nie przynoszą one oczekiwanych efektów? Jeżeli zadajesz sobie to pytanie, z pewnością potrzebujesz wartościowej wiedzy na temat działania Twojej strony internetowej, która pozwoli odkryć wszelkie błędy w jej funkcjonowaniu. Audyt SEO zapewni Ci możliwość zyskania niezbędnych do dalszego rozwoju Twojej działalności danych i pozwoli szybko wyeliminować wszelkie nieprawidłowości wpływające na efektywność działania Twojej witryny oraz skuteczność prowadzonych kampanii reklamowych.

Czym jest audyt SEO?

Audyt SEO pozwala na sprawdzenie błędów, które rzutują na Twoją widoczność w wyszukiwarce oraz uniemożliwiają zaistnienie w świadomości szerokiego grona potencjalnych Klientów.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy wykorzystują w codziennej pracy pełen zestaw dostępnych narzędzi, pozwalających dogłębnie sprawdzić działanie Twojej strony internetowej! Z nami zyskasz coś więcej niż jedynie suche fakty – oferujemy Ci pełen audyt SEO wraz z kompleksowym zestawem rozwiązań odkrytych w czasie naszych działań problemów!

Kiedy przeprowadzić audyt SEO?

Audyt SEO możesz przeprowadzić już na etapie tworzenia własnej strony internetowej. Działania z zakresu sprawdzenia funkcjonowania witryny zalecane są także przed planowanymi zmianami na stronie internetowej oraz w momencie, gdy podejrzewasz, że na Twoją stronę internetową może zostać nałożona kara za działania niezgodne z polityką Google.

Co zyskasz, decydując się na przeprowadzenie audytu SEO?

Audyt SEO pozwoli Ci określić podłoże dotychczasowych problemów z funkcjonowaniem witryny oraz skutecznie poprawić zdiagnozowane błędy. Dzięki profesjonalnemu sprawdzeniu działania Twojej strony odzyskasz przewagę nad konkurencją, unikniesz problemów z pozyskaniem nowych Klientów oraz zoptymalizujesz prowadzone dotychczas prace z zakresu SEO i pozycjonowania, które nie przyniosły zamierzonych efektów.

Co zawiera audyt SEO?

Usuwanie filtra

Stosowanie technik spamerskich oraz bagatelizowanie wytycznych Google to prosta droga do nałożenia na Twoją witrynę www kary lub filara, które negatywnie wpłyną na Twoje zyski z działalności. Jak usunąć filtr Google i uniknąć ponownych problemów z funkcjonowaniem strony internetowej.

Stale aktualizowane algorytmy Google mają zapobiec nieuczciwej konkurencji w sieci oraz spowodować zmniejszenie zaśmiecania Internetu bezwartościowym dla jego użytkowników spamem. Niestety nie wszystkie firmy działające na rynku pozycjonowania i zajmujące się administrowaniem stronami internetowymi praktykują działania zgodne z polityką posiadającego 90% udziałów w wyszukiwarkach Google, co negatywnie odbija się na działaniu stron ich Klientów w tym także Twojej witryny www!

Jeżeli skusiło Cię szybkie pozycjonowanie lub samodzielnie popełniłeś błąd rzutujący na Twoją pozycję w wyszukiwarce, jesteśmy Twoją ostatnią deską ratunku! Samodzielnie nie usuniesz filtra ręcznego lub algorytmicznego, a przedłużający się brak widoczności Twojej strony spowoduje jedynie same straty. Jeżeli chcesz uniknąć poważnych problemów i utraty wiarygodności Klientów postaw na profesjonalizm i doświadczenie najlepszych w branży specjalistów!

Oferujemy Ci jedynie sprawdzone i w pełni efektywne rozwiązania Twoich problemów, które pozwolą odzyskać utraconą pozycję i zaufanie Google!

Kiedy można podejrzewać, że nałożono filtr na Twoją witrynę?

Podstawą do skorzystania z naszych usług jest m.in.:

  • Nagłe zmniejszenie ruchu na Twojej stronie internetowej;
  • Brak widoczności witryny w wynikach wyszukiwania lub znaczący spadek jej pozycji;
  • Zmniejszenie zysków z działalności bez wyraźnej przyczyny;
  • Utrata dotychczasowych Klientów i nagły brak zainteresowania Twoimi produktami lub usługami;

Jeżeli nie posiadasz fachowej wiedzy, nie będziesz w stanie samodzielnie zdiagnozować przyczyny problemów, określić rodzaju filtra i skutecznie się go pozbyć, a nieumiejętne działania mogą dodatkowo pogorszyć Twoją sytuację. Korzystając z naszych usług, zyskasz gwarancję 100% skuteczności i legalności naszych działań oraz szybko zażegnasz kryzys oraz odpracujesz poniesione straty!

Interesuje Cię ten obszar naszej działalności?

Podaj nam swoje dane - skontaktujemy się, żeby porozmawiać o tym jak możemy Ci pomóc